webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: All
lv: Visi

en: Webform
lv: Webforma

en: Number of stars
lv: Zvaigžņu skaits

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu
