webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: All
pl: Wszystko

en: Webform
pl: Formularz

en: Number of stars
pl: Ilość gwiazdek
