webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: All
tr: Tümü

en: Number of stars
tr: Yıldızların sayısı
