webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: All
vi: Tất cả

en: Number of stars
vi: Số sao

en: Half
vi: Nửa
