webform-fivestar (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: All
cy: I gyd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Number of stars
cy: Nifer o sêr

en: Fivestar
cy: Pumseren
