webform-fivestar (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: All
hu: Mind

en: Webform
hu: Űrlap

en: Number of stars
hu: Csillagok száma

en: The number of stars to display
hu: A megjelenítendő csillagok száma

en: Two stars
hu: Két csillag

en: Three stars
hu: Három csillag

en: Four stars
hu: Négy csillag

en: Five stars
hu: Öt csillag

en: Six stars
hu: Hat csillag

en: Seven stars
hu: Hét csillag

en: Eight stars
hu: Nyolc csillag

en: Nine stars
hu: Kilenc csillag

en: Ten stars
hu: Tíz csillag

en: Count zero ratings
hu: Nullás értékelések beszámítása

en: Use zero ratings in calculations of averages.
hu: Számolja bele a nullás értékeléseket is az átlagba.

en: Default number of stars
hu: Csillagok alapértelmezett száma

en: The default number of stars to mark when the user first looks at the form.
hu: A bejelölt csillagok alapértelmezett száma, amit a felhasználó az űrlap első megtekintésekor lát.

en: Half
hu: Fele

en: Use stars in the results display.
hu: Csillagok használata az eredmények képernyőjén.

en: Use numbers in the results display.
hu: Számok használata az eredmények képernyőjén.

en: Average rating (using zero ratings)
hu: Átlagos érték (nulla értékekkel együtt)

en: Average rating (without using zero ratings)
hu: Átlagos érték (nulla értékek nélkül)

en: Number of 0 star reviews (0%)
hu: 0 csillagos értékelések száma (0%)

en: Number of !i star reviews (>!lower_bound% - !upper_bound%)
hu: !i csillagos értékelések száma (>!lower_bound% – !upper_bound%)

en: Total number of submissions
hu: Kitöltések összes száma
