webform-fivestar (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: All
pt: Tudo

en: Number of stars
pt: Número de estrelas

en: Half
pt: Metade
