webform-fivestar (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: All
sv: Alla

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Number of stars
sv: Antal stjärnor
