webform-fivestar (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Number of stars
th: จำนวนดาว
