webform-fivestar (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: All
uk: Все

en: Webform
uk: Вебформа

en: Number of stars
uk: Кількість зірок

en: Half
uk: Половина
