webform-fivestar (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: All
nl: Alle

en: Webform
nl: Formulier

en: Number of stars
nl: Aantal sterren

en: Half
nl: Helft
