webform-fivestar (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: All
sk: Všetky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Number of stars
sk: Počet hviezd
