Webform (7.x-3.19) - en to et translation catalogue (221 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: select
et: selekteeri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Open
et: Avatud

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Archives
et: Arhiivid

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Component
et: Komponent

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: All
et: Kõik

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Address
et: Aadress

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Clone
et: Klooni

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Palau
et: Belau

en: Hidden
et: Peidetud

en: Root
et: Juur

en: minute
et: minut

en: Countries
et: Riigid

en: Clear
et: Tühjenda

en: hour
et: tund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Empty
et: Tühi

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Clear Form Submissions
et: Tühjenda vormi vastused

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik selle vormi vastused kustutada?

en: Are you sure you want to delete this submission?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vastuse kustutada?

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Mandatory
et: Nõutav

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Submitted by !name
et: Vastas !name

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Above
et: Üleval

en: Minimum
et: Miinimum

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Grid
et: Ruudustik

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: empty
et: tühi

en: Values
et: Väärtused

en: Print
et: Prindi

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Submission deleted.
et: Vastus kustutatud.

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: View link
et: Vaatamise link

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Draft
et: Mustand

en: Sum
et: Summa

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Roles that can submit this webform
et: Sellele veebivormile vastata võivad rollid

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
et: Kasutajale nähtamatu väli, mis vormi saatmisel salvestatakse.

en: Compact
et: Kompaktne

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: E-mails
et: E-kirjad

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
et: Sel lehel on loetletud sisu, millega on seotud veebivorm.

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitted on %date
et: Vastatud %date

en: Submitted by user: %username
et: Vastas: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
et: Vastas anonüümne kasutaja: [%ip_address]

en: The date this submission was submitted.
et: Vastamise kuupäev.

en: Edit all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste muutmine

en: Delete all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste kustutamine

en: Edit own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste muutmine

en: Delete own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste kustutamine

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: If enabled this webform will be available as a block.
et: Kui see valik on tehtud, siis on see veebivorm saadaval blokina.

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Show "Save draft" button
et: Näita "Salvesta mustand" nuppu.

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Limit the total number of allowed submissions.
et: Piira vastuste koguarv.

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust kasutaja kohta !timespan jooksul

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust !timespan jooksul

en: Only the latest !number submissions
et: Ainult !number viimast vastust

en: The user who sent the webform submission.
et: Veebivormi vastuse saatnud kasutaja.

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus

en: Webform submissions of the given user.
et: Selle kasutaja veebivormi vastused.

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust
