Webform (7.x-3.24) - en to ps translation catalogue (71 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Types
ps: ډولونه

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Table
ps: لښتيال

en: Position
ps: ځاى

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Guam
ps: ګوام

en: Palau
ps: پالاو

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو

en: Hidden
ps: پټ

en: hour
ps: کړی

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Empty
ps: تش

en: or
ps: او

en: Results
ps: پایلې

en: Above
ps: پورته

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: Grid
ps: ځاليز

en: empty
ps: تش

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)

en: 5 minute
ps: ۵ دقيقه

en: 15 minute
ps: ۱۵دقيقه

en: 10 minute
ps: ۱۰دقيقه

en: 30 minute
ps: ۳۰ دقيقه
