Webform (7.x-3.25) - en to ga translation catalogue (32 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: or
ga: nó

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: every week
ga: gach seachtain

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: You have already submitted this form.
ga: Tá an fhoirm seo curtha isteach agat cheana.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
ga: <a href="!url">Féach ar an gcomhfhreagras atá curtha isteach agat go dtí seo</a>.

en: E-mails
ga: R-phoist
