Webform (7.x-3.26) - en to lt translation catalogue (333 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: select
lt: pasirinkti

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Open
lt: Atvira

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Archives
lt: Archyvai

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: key
lt: raktas

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: All
lt: Visi

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Address
lt: Adresas

en: Serial
lt: Serija

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Position
lt: Pozicija

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: minute
lt: Minutės

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Countries
lt: Šalys

en: Clear
lt: Išvalyti

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Empty
lt: Tuščia

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: webform
lt: webforma

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Above
lt: Virš

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Print
lt: Spausdinti

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: Step
lt: Žingsnis

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: Compact
lt: Glaustai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Unique
lt: Unikalus

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: Submission Number
lt: Pateikimo numeris

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
lt: Paslėptas elementas (mažiau saugus, keičiamas naudojant JavaScript)

en: %name field value of @value must be numeric.
lt: %name laukelio reikšmė @value turi būt skaičius.

en: Prefix text placed to the left of the textfield
lt: Tekstas rodomas laukelio kairėje

en: Postfix text placed to the right of the textfield
lt: Tekstas rodomas teksto laukelio dešinėje.
