Webform (7.x-3.28-rc1) - en to eu translation catalogue (234 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: select
eu: hautatu

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Markup
eu: Marka

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Open
eu: Ireki

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: key
eu: giltza

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: results
eu: Emaitzak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Component
eu: Osagaia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eu: Hautazkoa. Menutan pisu geihen duten elementuak hondoratuko dira eta pisu gutxien dituztenak goialdean kokatuko dira.

en: All
eu: Guztiak

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Year
eu: Urtea

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Clone
eu: Klonatu

en: Position
eu: Kokapena

en: Integer
eu: Osokoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: minute
eu: minutua

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Clear
eu: Garbitu

en: hour
eu: ordua

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Text field
eu: Testu eremua

en: E-mail subject
eu: E-postaren gaia

en: Empty
eu: Hutsik

en: Default template
eu: Gai lehentsia

en: or
eu: edo

en: Results
eu: Emaitzak

en: Completed
eu: Osatuta

en: completed
eu: osatuta

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Analysis
eu: Analisia

en: Clear Form Submissions
eu: Ezabatu formularioak dituen bidalketak

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
eu: Zihur zaude formulario honen bidalketa guztiak ezabatu nahi dituzula?

en: Submitted values are
eu: Honako hauek dira bidalitako datuak:

en: responses
eu: Erantzunak

en: Global configuration of webform functionality.
eu: Webform orrien erabileraren ezarpen orokorrak.

en: E-mail to address
eu: E-posta jasoko duen helbidea

en: E-mail from name
eu: Bidaltzailearen e-postaren izena

en: E-mail from address
eu: Bidaltzailearen e-postaren helbidea

en: every hour
eu: orduero

en: Field Key
eu: Eremuaren Giltza

en: Submission #@sid
eu: #@sid Bidalketa

en: Previous submission
eu: Aurreko bidalketa

en: Next submission
eu: Hurrengo bidalketa

en: Go back to the form
eu: Formulariora itzuli

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Questions
eu: Galderak

en: Randomize Options
eu: Zorizko Aukerak

en: Randomize Questions
eu: Zorizko Galderak

en: Non-empty
eu: Ez dago hutsik

en: Basic textfield type.
eu: Testu-eremu arrunt mota.

en: Above
eu: Gainean

en: Full node
eu: Nodo osoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Grid
eu: Sareta

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: empty
eu: hutsik

en: Values
eu: Balioak

en: Print
eu: Inprimatu

en: Available as block
eu: Gaitu bloke bezala

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Submission deleted.
eu: Bidalketa ezabatuta

en: Node tokens
eu: Nodoaren aldagaiak (tokens)

en: Custom template
eu: Egokitutako eredua

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: Illegal choice %choice in !name element.
eu: %choice aukera ilegala !name elementuan.

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Colon (:)
eu: Bi puntu (:)

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: 12-hour (am/pm)
eu: 12-ordu (am/pm)

en: 24-hour
eu: 24-ordu

en: form
eu: formularioa

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: New component name
eu: Osagai berriaren izena

en: Showing all results.
eu: Emaitza guztiak erakusten.

en: @total results total.
eu: @total emaitza guztira.

en: Submission Details
eu: Bidalketaren xehetasunak

en: You do not have permission to view this form.
eu: Ez duzu baimenik formulario hau ikusteko.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
eu: <a href="!url">Ikusi zure aurreko bidalketak</a>.

en: Default e-mail values
eu: E-postaren balio lehenetsia

en: Thank you, your submission has been received.
eu: Eskerrik asko, zure bidalketa jaso da.

en: Token values
eu: Algaien (token) balioak

en: Form components
eu: Formularioaren osagaiak

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: User timezone
eu: Erabiltzaile ordu-zona

en: Entered !name is not a valid date.
eu: !name ez da data baliagarria.

en: %value is not a valid email address.
eu: "%value" ez da posta elektroniko baliagarria.

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
eu: "%name" ez da ordu baliagarria

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
eu: !name izenak ezin du %max karaktere baino luzeagoa izan, baina %length luzera dauka.

en: Illegal choice %choice in %name element.
eu: %choice aukera ilegala %name elementuan.

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: E-mails
eu: E-postak

en: Page break
eu: Orri etenak

en: Value of !component
eu: !component balioa

en: Value of "!component"
eu: "!component" balioa

en: Webform settings
eu: Webform ezarpenak

en: Component value
eu: Osagaiaren balioa

en: Save e-mail settings
eu: E-Postaren ezarpenak gorde

en: Email settings added.
eu: E-postaren ezarpenak gehituak izan dira.

en: Delete e-mail settings?
eu: E-postaren ezarpenak ezabatu?

en: E-mail settings deleted.
eu: E-postaren ezarpenak ezabatuak izan dira.

en: Your submissions
eu: Zure bidalketak

en: Submitted on %date
eu: Bidalketaren data: %date

en: Remote address
eu: Urrutiko elbidea

en: Provide a simple link to view the submission.
eu: Lotura arrunta ematen du eskarea ikusteko.

en: Provide a simple link to edit the submission.
eu: Lotura arrunta ematen du eskaera editatu

en: draft
eu: zirriborroa

en: @name form
eu: @name formularia

en: Edit all webform submissions
eu: Editatu webform bidalketa guztiak

en: Delete all webform submissions
eu: Webform-aren bidalketa guztiak ezabatu

en: Default: %value
eu: Lehentsitakoa: %value

en: Webform client form.
eu: Webformaren bezero formularioa.

en: US states
eu: EEBB-etako estatuak

en: Enable popup calendar
eu: Popup egutegia gaitu

en: Open popup calendar
eu: Popup egutegia ireki

en: Send e-mail as HTML
eu: Mezua HTML modura bidali

en: Select keys
eu: Giltzak aukeratu

en: edit webform
eu: webform-a editatu

en: Status of this form
eu: Formulario honen egoera

en: 5 minute
eu: 5 minutu

en: 15 minute
eu: 15 minutu

en: The node ID.
eu: Nodoaren IDa.

en: Basic tokens
eu: Aldagai (tokens) basikoak

en: The IP address of the user.
eu: Erabiltzailearen IP helbidea.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
eu: Webgunearen izena (adbz.: %site_name)

en: The node title.
eu: Nodoaren izenburua.

en: Special tokens
eu: Aldagai (tokens) bereziak

en: E-mail tokens
eu: E-postaren aldagaiak (tokens)

en: Submission tokens
eu: Bidalketaren aldagaiak (tokens)

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: Hide label
eu: Etiqueta ezkutatu

en: Element type
eu: Elementuaren mota

en: 10 minute
eu: 10 minutu

en: 30 minute
eu: 30 minutu

en: All submissions
eu: Bidalketa guztiak

en: Only the latest
eu: Azkenekoak bakarrik

en: Hidden type
eu: Ezkutuko mota

en: Web images
eu: Web irudiak

en: Open/Closed
eu: Ireki/Itxi

en: Webform results
eu: Webform emaitzak
