Webform (7.x-4.10) - en to gl translation catalogue (305 entries)

en: Title
gl: Título

en: select
gl: seleccionar

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Is
gl: É

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: required
gl: requerido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Open
gl: Aberta

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: results
gl: resultados

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
gl: Opcional. No menú, os elementos pesados afúndense e os lixeiros flotan cara a zona superior.

en: All
gl: Todo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Is not
gl: Non é

en: Count
gl: Contar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Range
gl: Rango

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Month
gl: Mes

en: Load
gl: Cargar

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Serial
gl: Número de serie

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: String
gl: Cadea

en: Argument
gl: Argumento

en: Clone
gl: Clonar

en: Option
gl: Opción

en: Operator
gl: Operador

en: Untitled
gl: Sen título

en: Position
gl: Posición

en: Integer
gl: Enteiro

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes

en: Modified
gl: Modificado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Root
gl: Raíz

en: Tokens
gl: Comodines

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Countries
gl: Paises

en: Clear
gl: Limpar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Text field
gl: Campo de texto

en: is equal to
gl: é igual a

en: is not equal to
gl: é diferente de

en: E-mail subject
gl: Asunto do correo electrónico

en: Empty
gl: Valeiro

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Default template
gl: Persoal por defecto

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: or
gl: ou

en: Results
gl: Resultados

en: Missing
gl: Perdido

en: Completed
gl: Completado

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: completed
gl: completado

en: Documents
gl: Documentos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Automatic
gl: Automático

en: Complete
gl: Completa

en: Submissions
gl: Envíos

en: Analysis
gl: Análise

en: Clear Form Submissions
gl: Limpar envíos do formulario

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
gl: Seguro que quere borrar todos os envíos para este formulario?

en: Webform %title entries cleared.
gl: Borráronse as respostas ao webform %title.

en: Are you sure you want to delete this submission?
gl: Está seguro que desexa borrar leste envío?

en: Submitted values are
gl: Os valores enviados son:

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Q
gl: P

en: View and edit all the available webforms on your site.
gl: Ver e editar todos os webforms do sitio.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Global configuration of webform functionality.
gl: Configuración global de webform.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: E-mail to address
gl: Correo electrónico de destino

en: E-mail from name
gl: Nome do remitente do correo electrónico

en: ever
gl: nunca

en: every hour
gl: cada hora

en: every day
gl: cada día

en: every week
gl: cada semana

en: Field Key
gl: Clave do campo

en: Submitted by !name
gl: Enviado por !name

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Go back to the form
gl: Voltar ao formulario

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: is
gl: é

en: Above
gl: Enriba

en: Minimum
gl: Mínimo

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Grid
gl: Grella

en: Hide
gl: Agochar

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Offset
gl: Desprazamento

en: begins with
gl: comeza con

en: contains
gl: contén

en: Print
gl: Imprimir

en: Validation
gl: Validación

en: Available as block
gl: Dispoñible como bloque

en: and
gl: e

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Step
gl: Paso

en: Target
gl: Destino

en: Resizable
gl: Redimensionable

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: Illegal choice %choice in !name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento !name.

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Delimited text
gl: Texto delimitado

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: ends with
gl: remata en

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Draft
gl: Borrador

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Sum
gl: Suma

en: is greater than
gl: é maior que

en: is less than
gl: é menor que

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: form
gl: formulario

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: The results of this submission may be viewed at:
gl: Os resultados deste envío poden ser vistos en:

en: Form: !form
gl: Formulario: !form

en: Thank you, your submission has been received.
gl: Grazas, o seu envío foi recibido.

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: User timezone
gl: Franxa horaria do usuario/a

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: !name non pode ser máis longo que %max caracteres, pero actualmente ten unha lonxitude de %length caracteres.

en: Illegal choice %choice in %name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento %name.

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: E-mails
gl: Correos electrónicos

en: Webform is currently not enabled on any content types.
gl: Actualmente o webform non está habilitado para ningún tipo de contido.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
gl: Esta páxina lista tódolos contidos do sitio que poden ter un webform asociado.

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform

en: Other...
gl: Outro...

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
gl: Mostrar as notificaciones sobre envíos anteriores que aparecen cando os usuarios xa enviaron este formulario previamente.

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: draft
gl: borrador

en: @name form
gl: Formulario @name

en: Access all webform results
gl: Acceder a tódolos resultados de webform

en: Access own webform results
gl: Acceder aos propios resultados de webform

en: Edit all webform submissions
gl: Editar tódolos envíos de webform

en: Delete all webform submissions
gl: Borrar tódolos envíos de webform

en: Default: %value
gl: Predefinido: %value

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: View mode
gl: Modo de vista

en: 5 minute
gl: 5 minutos

en: 15 minute
gl: 15 minutos

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Submission
gl: Envío

en: 10 minute
gl: 10 minutos

en: 30 minute
gl: 30 minutos

en: Total submissions limit
gl: Límite total de envíos

en: Per user submission limit
gl: Límite de envíos por usuario

en: Date submitted
gl: Data do envío

en: Tokens related to webform submissions.
gl: Tokens relativos aos envíos de webform

en: The unique indentifier for the webform submission.
gl: O identificador único do envío do webform

en: The IP address that was used when submitting the webform.
gl: A dirección IP que se usou cando se enviou o webform

en: The user that submitted the webform result.
gl: O usuario que enviou o resultado do webform

en: Webform submission values
gl: Valores de envío do webform

en: Column header format
gl: Formato de encabezado de columna

en: Exporting submissions
gl: Exportando envíos

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso

en: Show the notification about previous submissions
gl: Mostrar a notificación dos envíos anteriores

en: Page @start of @end
gl: Páxina @start de @end

en: To use Webform, please enable it on at least one <a href="!url">content type</a>.
gl: Para usar Webform, por favor, habilitao polo menos nun <a href="!url">tipo de contido</a>.

en: Enable preview page
gl: Activar a páxina de vista previa

en: Preview page title
gl: Título da páxina de vista previa

en: The serial number of this webform submission.
gl: O numero de serie deste envío de webform

en: Next submission number
gl: Número do seguinte envío

en: Content authors: access and edit webform components and settings
gl: Autores de contido: Acceder e editar compoñentes e configuración de formularios web

en: Grants additional access to the webform components and settings to users who can edit the content. Generally an authenticated user permission.
gl: Outorga acceso adicional aos compoñentes e axustes dos formularios web aos usuarios que poden editar o contido. En xeral, un permiso de usuario autenticado.

en: !name field value must be greater than @min.
gl: O valor do campo !name debe ser superior a @min.

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: This form is confidential. You must <a href="!url">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="!url">Pechar sesión</a> para envialo.
