Webform (7.x-4.11) - en to nl translation catalogue (780 entries)

en: Title
nl: Titel

en: select
nl: selecteer

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Markup
nl: Opmaak

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Private
nl: Privé

en: Closed
nl: Gesloten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: required
nl: verplicht

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Archives
nl: Archieven

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: All
nl: Alle

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Off
nl: Uit

en: Preview message
nl: Voorbeeldweergave

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Is not
nl: Is niet

en: Count
nl: Aantal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Range
nl: Bereik

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Load
nl: Laden

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Address
nl: Adres

en: Send
nl: Versturen

en: Serial
nl: Serienummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Start
nl: Begin

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: String
nl: Tekenreeks

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Option
nl: Optie

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Position
nl: Positie

en: Integer
nl: Geheel getal

en: IP Address
nl: IP-adres

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Modified
nl: Aangepast

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Root
nl: Basis

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Countries
nl: Landen

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: E-mail subject
nl: E-mail-onderwerp

en: Empty
nl: Leeg

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Default template
nl: Standaard template

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: or
nl: of

en: Results
nl: Resultaten

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Completed
nl: Voltooid

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: completed
nl: afgerond

en: Documents
nl: Documenten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Complete
nl: Voltooid

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Clear Form Submissions
nl: Inzendingen verwijderen

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
nl: Weet u zeker dat u alle inzendingen van dit formulier wilt verwijderen?

en: Webform %title entries cleared.
nl: Inzendingen van webformulier %title zijn verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this submission?
nl: Weet u zeker dat u deze inzending wilt verwijderen?

en: Submitted values are
nl: Ingevulde gegevens zijn

en: webform
nl: formulier

en: responses
nl: reacties

en: Webforms
nl: Formulieren

en: View and edit all the available webforms on your site.
nl: Weergeven en bewerken van alle beschikbare webformulieren op de site.

en: Webform
nl: Formulier

en: Global configuration of webform functionality.
nl: Algemene instellingen van de webformuliermodule.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Een nieuw formulier of vragenlijst aanmaken. Resultaten en statistieken worden opgeslagen en zijn toegankelijk voor gebruikers met de juiste rechten.

en: E-mail to address
nl: E-Mail naar adres

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: ever
nl: ooit

en: every hour
nl: elk uur

en: every day
nl: elke dag

en: every week
nl: elke week

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: Field Key
nl: Sleutelveld

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
nl: Deze tekst wordt als toelichting onder dit besturingselement weergegeven.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
nl: Een korte beschrijving van het veld bedoeld om de gebruiker op weg te helpen.

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
nl: Het webformulieronderdeel van type @type heeft geen gedefinieerde bewerkingsfunctie.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
nl: Veldnaam %field_key is ongeldig. Alleen kleine letters, cijfers en "_" zijn toegestaan.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
nl: Veldnaam %field_key is al gebruikt in het veld %existing_field. Gebruik een andere naam.

en: Previous submission
nl: Vorige inzending

en: Next submission
nl: Volgende inzending

en: Submitted by !name
nl: Door !name

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: The webform component @type is not able to be displayed
nl: Het webformuliercomponent @type kan niet worden weergegeven

en: Illegal information. Data not submitted.
nl: Ongeldige gegevens. Inzending is niet opgeslagen.

en: Go back to the form
nl: Terug naar het formulier

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
nl: Maakt het mogelijk formulieren en vragenlijsten te maken.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Presents month, day, and year fields.
nl: Dag-, maand- en jaarvelden weergeven.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
nl: Als dit groepsvak inklapbaar is kan de gebruiker het groepsvak naar wens in- of uitklappen.

en: Collapsed by Default
nl: Standaard ingeklapt.

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
nl: Inklapbare groepsvakken zijn standaard uitgeklapt. Selecteer deze optie om het groepsvak standaard ingeklapt weer te geven.

en: User uploaded file
nl: Door gebruiker geüpload bestand

en: Average uploaded file size
nl: Gemiddelde grootte van geüploade bestanden

en: Questions
nl: Vragen

en: Randomize Options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
nl: Zet de bovenste opties in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Randomize Questions
nl: Vragen in willekeurige volgorde

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
nl: Zet de vragen aan de zijkant in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
nl: Biedt de mogelijkheid om matrixvragen aan te maken, opgezet met keuzerondjes.

en: Non-empty
nl: Niet leeg

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Listbox
nl: Keuzelijst

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
nl: Maakt het creëren van selectievakjes, keuzerondjes of keuzelijsten mogelijk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
nl: Een groot tekstvak waarin meerdere regels tekst kunnen worden ingevoerd.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
nl: Uur- en minuutvelden weergeven. De am/pm-velden zijn optioneel.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Above
nl: Boven

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Grid
nl: Raster

en: Hide
nl: Verbergen

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: E-mail template
nl: E-mailthema

en: Export format
nl: Exportformaat

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Print
nl: Afdrukken

en: Data
nl: Gegevens

en: Validation
nl: Validatie

en: Available as block
nl: Als blok beschikbaar

en: and
nl: en

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
nl: Het nieuwe webformulier %title is aangemaakt. Voeg nieuwe velden aan dit webformulier to met behulp van onderstaand formulier.

en: Submission deleted.
nl: Inzending verwijderd.

en: Step
nl: Stap

en: Target
nl: Doel

en: If
nl: Als

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Resizable
nl: Veldafmeting aanpasbaar

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: shown
nl: getoond

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: IP address
nl: IP-adres

en: E-mail to
nl: E-mail naar

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Illegal choice %choice in !name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element !name.

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Delimited text
nl: Karaktergescheiden tekst

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
nl: Een standaard tekstbestand, gescheiden door komma's, tabs of andere karakters.

en: A file readable by Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat leesbaar is in Microsoft Excel.

en: Delimited text format
nl: Karaktergescheiden tekstformaat

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )

en: ends with
nl: eindigt met

en: View link
nl: Link weergeven

en: is not
nl: is niet

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: 12-hour (am/pm)
nl: 12-uur (am/pm)

en: 24-hour
nl: 24-uur

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
nl: Er zijn geen inzendingen voor dit webformulier beschikbaar. <a href="!url">Bekijk dit webformulier</a>.

en: Sum
nl: Som

en: Start time
nl: Vanaf

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: form
nl: formulier

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: The results of this submission may be viewed at:
nl: Bekijk dit bericht op de website:

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement

en: When adding a new component, the name field is required.
nl: Bij toevoegen van een nieuw besturingselement is invullen van het naam-veld vereist.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
nl: Optioneel. Het formulier kan worden gestructureerd door dit onderdeel in een groepsvak op te nemen.

en: Component %name cloned.
nl: Besturingselement %name is gedupliceerd.

en: Component %name updated.
nl: Besturingselement %name is bijgewerkt.

en: New component %name added.
nl: Nieuw besturingselement %name toegevoegd.

en: Delete the %name fieldset?
nl: Groepsvak %name verwijderen?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Deze actie zal het groepsvak %name en alle besturingselementen erin uit het webformulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Delete the %name component?
nl: Besturingselement %name verwijderen?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Deze actie zal het besturingselement %name uit het webformulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Component %name deleted.
nl: Besturingselement %name is verwijderd.

en: Submissions for %user
nl: Inzendingen van %user

en: Show !count results per page.
nl: Toon !count resultaten per pagina.

en: Showing all results.
nl: Alle resultaten worden weergegeven.

en: @total results total.
nl: @total inzendingen in totaal.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
nl: Dit is het scheidingsteken dat wordt gebruikt in het CSV/TSV bestand wanneer u de Webformulier-resultaten downloadt. Gebruik van tabs in het exportbestand is het meest betrouwbaar bij export van non-latin tekens. U kunt deze instelling wijzigen afhankelijk van het programma waarmee u de exportresultaten gaat importeren.

en: Submission Details
nl: Inzendingsdetails

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
nl: Deze permissies bepalen welke gebruikersrollen dit formulier mogen inzenden. Het beperkt echter niet de toegang tot het formulier. Als u de toegang tot het dit webformulier wilt beperken, gebruik dan een content access module zoals bijv. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> of <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
nl: Gebruikersrollen die dit formulier mogen inzenden.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
nl: De standaardtekst op de verzend-knop onderaan het formulier is <em>Indienen</em>. Vul hier eventueel een vervangende tekst in.

en: Submissions for this form are closed.
nl: Inzenden van dit formulier is niet langer mogelijk.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">registreer</a> om dit formulier te bekijken.

en: You do not have permission to view this form.
nl: U bent niet gemachtigd om dit formulier te bekijken.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
nl: U heeft het maximaal voor u toegestane aantal inzendingen (@count) van dit formulier bereikt.

en: You have already submitted this form.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden.

en: You may not submit another entry at this time.
nl: U kunt op dit moment niet nog een inzending doen.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
nl: <a href="!url">Bekijk uw eerdere inzendingen</a>.

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
nl: Hieronder worden de voor webformulieren beschikbare veldtypen getoond. U kunt onderdelen uitschakelen door het bijbehorende keuzevakje uit te vinken. Alleen aangevinkte onderdelen zijn beschikbaar voor bestaande en nieuwe webformulieren.

en: Default e-mail values
nl: Standaard e-mailadres

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
nl: Standaard afzenderadres voor verstuurde webformulier resultaten. Dit  is vaak het e-mailadres van de beheerder van de formulieren.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
nl: Standaard afzendernaam, wordt samen met het e-mailadres weergegeven.

en: Default subject
nl: Standaard onderwerp

en: The default subject line of any e-mailed results.
nl: De standaard onderwerpregel voor bevestigings E-Mails.

en: Default export format
nl: Standaard exportformaat

en: Default export delimiter
nl: Standaard scheidingsteken voor exportbestanden.

en: Submission access control
nl: Inzendingen toegangscontrole

en: Select the user roles that may submit each individual webform
nl: Selecteer de gebruikersrollen die elk individueel webformulier mogen inzenden.

en: Disable Webform submission access control
nl: Toegangscontrole van het webformulier uitschakelen.

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
nl: Standaard stelt het beheer van elk webformulier de beheerder in staat de rollen te selecteren die dat formulier mogen inzenden. Mogelijkerwijs wilt u gebruikers altijd in staat stellen webformulieren in te zenden. Bsijvoorbeeld als u al gebruik maakt van een aparte node access module voor toegangsbeheer tot webform nodes.

en: Form: !form
nl: Formulier: !form

en: Submission updated.
nl: Inzending bijgewerkt.

en: Thank you, your submission has been received.
nl: Bedankt! De inzending is ontvangen.

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Webform confirmation
nl: Webformulier-bevestiging

en: Form components
nl: Formulier-elementen

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Website timezone
nl: Tijdzone van de website.

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Use a textfield for year
nl: Gebruik een tekstveld voor jaar

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
nl: Indien geselecteerd zal het gegenereerde datumveld een tekstveld voor het jaar gebruiken, zoniet, dan wordt een selectielijst gebruikt.

en: Entered !name is not a valid date.
nl: De ingevoerde !name is geen geldige datum.

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
nl: Met veldengroepen kunnen complexe webformulieren worden gestructureerd door velden te groeperen.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
nl: Een veld aan dat niet zichtbaar is voor de gebruiker maar dat wel in het formulier wordt opgenomen.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
nl: Geeft tekst als HTML weer in het formulier; maakt geen besturingselement aan.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
nl: Opties in de selectielijst moeten uniek zijn. De volgende sleutelwaarden zijn meerdere keren gebruikt:

en: Make this field resizable by the user.
nl: Stel de gebruiker in staat de grootte van het veld aan te passen.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Display on
nl: Weergeven op

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: !name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: is empty
nl: is leeg

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Unique
nl: Uniek

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
nl: Voer een datum in volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals today, +2 months, en Dec 9 2004 wordt geaccepteerd.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
nl: Accepteert een tijdnotatie volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals now, +2 hours, en 10:30pm wordt geaccepteerd.

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
nl: Met Webform kunt u formulieren en vragenlijsten toevoegen aan nodes.

en: To add one, create a !types piece of content.
nl: Maak een !types inhoudstype aan, om er een toe te voegen.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
nl: Webform is momenteel op geen enkel inhoudstype ingeschakeld.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
nl: Deze pagina geeft alle inhoud van de website weer, die een webform kan bevatten.

en: Webform-enabled piece of content
nl: Inhoud die een webformulier kan bevatten

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
nl: Bezoek de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a> en schakel Webform op tenminste één inhoudstype in.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
nl: Optioneel: Schakel Webform op meerdere inhoudstypes in. Ga hiervoor naar de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
nl: <p>Deze module biedt u de mogelijkheid tot het aanmaken van formulieren en enquetes en het definiëren van de inhoud. De inzendingen van de formulieren worden opgeslagen in de databank en optioneel ook verstuurd via e-mail naar een vooringesteld adres.</p>
          <p>Hoe u een formulier aanmaakt:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Ga naar <a href="!create-content">Inhoud aanmaken</a> en voeg een !types onderdeel toe.</li>
            <li>Na het opslaan van de nieuwe content, wordt u doorgestuurd naar de lijst van de belangrijke velden in het formulier, dat zal worden aangemaakt. Voeg de gewenste velden toe aan uw formulieren.</li>
            <li>Na het voltooien van uw formulier, kunt u e-mails laten versturen naar beheerders of gebruikers die het formulier hebben ingevuld. Klik op <em>Emails</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em>-tabblad op het contentonderdeel.</li>
            <li>Tenslotte, ga naar het <em>Formulierinstellingen</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em> tabblad om de overige instellingsopties van uw formulier in te stellen.
              <ul>
              <li>Voeg een bevestigingsmelding en/of een URL-verwijzing toe, die wordt getoond na een verstuurde inzending.</li>
              <li>Stel een limiet in op het aantal inzendingen.</li>
              <li>Bepaal welke gebruikersrollen een formulier mogen indienen.</li>
              <li>Uitgebreide instellingsopties, zoals het toestaan van kladversies of gebruikers een melding tonen hoe zij hun inzending kunnen aanpassen.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Uw formulier is nu klaar om te tonen. Na het ontvangen van inzendingen, kan u de ingezonden resultaten van uw gebruikers controleren door middel van <em>Resultaten</em> tabblad op het contentonderdeel.</li>
          </ul>
          <p>Hulp over het toevoegen en configureren van componenten verschijnt, nadat je je eerste component hebt toegevoegd.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
nl: Een speciaal tekstveld dat e-mailadressen accepteert.

en: Allow users to upload files of configurable types.
nl: Sta gebruikers toe om bestanden van in te stellen bestandstypes te uploaden.

en: Page break
nl: Pagina-einde

en: Organize forms into multiple pages.
nl: Formulieren in meerdere pagina's opslitsen.

en: Select options
nl: Keuzeopties

en: Value of !component
nl: Waarde van !component

en: Value of "!component"
nl: Waarde van '!component'

en: Webform settings
nl: Formulierinstellingen

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: no upload
nl: geen upload

en: Other...
nl: Andere...

en: Allow "Other..." option
nl: "Andere..." optie toestaan

en: Text for "Other..." option
nl: Tekst voor "Andere.."-optie

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
nl: Tekst voor het inschakelen van 'Andere optie' (als dit is toegestaan).

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Maximum length of the textfield value.
nl: Maximale lengte van de waarde van het tekstveld.

en: E-mail address format
nl: E-mailadresformaat

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
nl: Lange weergave: 'Voorbeeld naam' &lt;naam@example.com&gt;

en: Short format: name@example.com
nl: Korte weergave: naam@example.com

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
nl: Er zijn nog geen webformulieren op de website.
    Voeg een !types toe.

en: Include all components
nl: Alle onderdelen exporteren

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
nl: De waarde %value is al eerder gebruikt voor het %title veld. Mogelijk heeft u dit formulier eerder ingevuld, of u dient een andere waarde in te vullen.

en: Component value
nl: Componentwaarde

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
nl: Op dit moment worden er geen e-mails verstuurd. Voeg hieronder een e-mailontvanger toe.

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Any email, select, or hidden form element may be selected as the recipient address. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
nl: Formulierinzendingen worden gemaild naar dit adres. Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de ontvanger. Meerdere e-mailadressen dienen gescheiden te worden m.b.v. komma's.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als onderwerp voor e-mails.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
nl: Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de afzender.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als naam van de afzender voor e-mails.

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
nl: Een e-mailtemplate kan de weergave van e-mails wijzigen.

en: Included e-mail values
nl: Inbegrepen e-mailwaarden

en: Save e-mail settings
nl: Sla e-mailinstellingen op

en: E-mail header details
nl: E-mailkop details

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
nl: Als er een nieuw aangepaste e-mail wordt toegevoegd is het e-mailveld verplicht.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
nl: Het ingevulde e-mailadres '@email' is niet geldig.

en: Email settings added.
nl: E-mailinstellingen toegevoegd.

en: Email settings updated.
nl: E-mailinstellingen bijgewerkt.

en: Delete e-mail settings?
nl: E-mailinstellingen verwijderen?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen die op het component @component gebaseerd zijn direct verwijderen.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen verwijderen die naar het adres @address verzenden.

en: E-mail settings deleted.
nl: E-mailinstellingen verwijderd.

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
nl: URL waar de gebruiker na succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
nl: Beperk het aantal inzendingen <em>per gebruiker</em>. Een gebruiker wordt geïdentificeerd door zijn gebruikerslogin (indien ingelogd), of door zijn IP-adres en cookie (indien niet ingelogd). Het gebruik van cookies kan aangepast worden in de algemene <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: Submission access
nl: Toegang tot het formulier

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
nl: Toon de 'al eerder ingezonden'-notificatie die verschijnt indien gebruikers dit formulier al eerder hebben ingezonden.

en: The entered URL is not a valid address.
nl: De ingevoerde URL is geen geldig adres.

en: The form settings have been updated.
nl: De formulier-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Your submissions
nl: Uw inzendingen

en: Select list options
nl: Lijstopties selecteren

en: Select list format
nl: Lijstopmaak selecteren

en: Separate
nl: Apart

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Included export components
nl: Mee te exporteren componenten

en: The selected components will be included in the export.
nl: De geselecteerde onderdelen worden meegenomen bij het exporteren.

en: Option A
nl: Optie A

en: Option B
nl: Optie B

en: Option C
nl: Optie C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
nl: Aparte opties zijn beter geschikt voor het maken van rapporten, grafieken en statistieken in een spreadsheet-applicatie.

en: My select list
nl: Mijn selectielijst

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
nl: Compacte opties zijn meer geschikt voor importeren van data in andere systemen.

en: The submission ID of the submission.
nl: De ID van de inzending.

en: Whether or not the submission is a draft.
nl: Of de inzending een kladversie is, of niet.

en: Remote address
nl: IP-adres

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
nl: Het IP-adres van de gebruiker

en: Provide a simple link to view the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te wijzigen.

en: Provide a simple link to delete the submission.
nl: Biedt een eenvoudige link aan om de inzending te verwijderen.

en: Webform submission count
nl: Teller webformulierinzendingen

en: The number of webform submissions on this node.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier in deze node.

en: The number of webform submissions for this user.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier door deze gebruiker.

en: Webform form body
nl: Berichttekst van Webform-formulier

en: The Webform form body display for this node.
nl: De berichttekstweergave van het Webform-formulier voor deze node.

en: draft
nl: kladversie

en: @name form
nl: @name-formulier

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> om dit formulier te bekijken.

en: Access all webform results
nl: Toegang tot alle Webform-resultaten

en: Access own webform results
nl: Toegang tot de eigen resultaten van het webformulier

en: Edit all webform submissions
nl: Bewerk alle webformulierinzendingen

en: Delete all webform submissions
nl: Alle webformulierinzendingen verwijderen

en: Access own webform submissions
nl: Toegang tot eigen inzendingen via het webformulier

en: Edit own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen bewerken

en: Delete own webform submissions
nl: Eigen webformulierinzendingen wissen

en: Default: %value
nl: Standaard: %value

en: Webform client form.
nl: Webform client-formulier.

en: Default value timezone
nl: Standaardwaarde van tijdzone

en: Customize option keys (Advanced)
nl: Optiesleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Customize question keys (Advanced)
nl: Vraagsleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Load a pre-built option list
nl: Een vantevoren aangemaakte optie-lijst laden

en: Customize keys (Advanced)
nl: Sleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
nl: Elke optie moet een sleutel hebben. Specificeer elke optie als "veilige_sleutel|Een leesbare optie".

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
nl: Optiesleutels mogen niet langer zijn dan 128 tekens. De volgende sleutels overschrijden deze limiet:

en: Edit component: @name
nl: Component bewerken: @name

en: US states
nl: Staten van de Verenigde Staten

en: Enable popup calendar
nl: Popup-kalender inschakelen

en: Open popup calendar
nl: Popup-kalender openen

en: Submitter
nl: Indiener

en: is not empty
nl: is niet leeg

en: Date modified
nl: Datum aangepast

en: End time
nl: Tot

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Grants access to the "Results" tab on all webform content. Generally an administrative permission.
nl: Geeft toegang tot het tabblad 'Resultaten' op alle webformulieren. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: Grants access to the "Results" tab to the author of webform content they have created.
nl: Geeft de auteur die het webformulier gecreëerd heeft toegang tot het tabblad "Resultaten".

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
nl: Toestaan dat alle gebruikers alle formulierinzendingen kunnen bewerken. Doorgaans is dit een toegangsrecht voor beheerders.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
nl: Laat toe om alle formulierinzendingen van alle gebruikers te verwijderen. Doorgaans een toegangsrecht voor beheerders.

en: Webform: !title
nl: Webformulier: !title

en: Form only
nl: Alleen formulier

en: The default format for new e-mail settings. Webform e-mail options take precedence over the settings for system-wide e-mails configured in MIME mail.
nl: Het standaardformaat voor nieuwe e-mailinstellingen. Webform e-mailopties gaan vóór de instellingen voor systeem-algemene e-mail zoals ingesteld in MIME-mail.

en: Send all e-mails in the default format
nl: Verstuur alle e-mails in het standaardformaat

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
nl: Alle webform e-mails geforceerd in het standaardformaat versturen.

en: No available components.
nl: Geen beschikbare componenten.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
nl: Weet u zeker dat u de standaardtemplate wilt laden en alle wijzigingen ongedaan wilt maken?

en: Send e-mail as HTML
nl: E-mail als HTML verzenden

en: Include files as attachments
nl: Bestanden als bijlagen toevoegen

en: Redirection location
nl: Doorschakelingslocatie

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
nl: Selecteer waar de gebruiker na een succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Confirmation page
nl: Bevestigingspagina

en: No redirect (reload current page)
nl: Geen doorschakeling (huidige pagina herladen)

en: If enabled this webform will be available as a block.
nl: Indien ingeschakeld is dit webform beschikbaar als blok.

en: A valid URL is required for custom redirection.
nl: Een geldige URL is benodigd voor aangepaste doorschakeling.

en: Select keys
nl: Sleutels selecteren

en: Full, human-readable options (values)
nl: Volledige, voor mensen begrijpelijke opties (waarden)

en: Short, raw options (keys)
nl: Korte, onbewerkte opties (sleutels)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
nl: Opties kiezen die getoond moeten worden van sleutel|waarde-combinaties.

en: Webform edit link
nl: Webform bewerklink

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
nl: Geef een simpele link om de formulier-elementen en -instellingen te wijzigen.

en: Webform results link
nl: Webform resultatenlink

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
nl: Geef een simpele link om de inzending te bekijken.

en: edit webform
nl: webformulier bewerken

en: Decimal places
nl: Aantal decimalen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
nl: Voer een systeemnaam in voor dit element. Het mag enkel bestaan uit letters en onderstrepingstekens. Deze naam wordt gebruikt als naam attribuut in het formulier. Deze naam heeft geen invloed op de manier de gegevens worden bewaard maar kan behulpzaam zijn voor aangepaste code voor het verwerken van het formulier.

en: Status of this form
nl: Status van dit formulier

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
nl: Door het sluiten van een formulier kunnen gebruikers geen inzendingen meer doen.

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
nl: De rol %authenticated geldt voor elke ingelogde gebruiker, ongeacht of deze nog andere rollen heeft.

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
nl: Dit formulier kan gebruikt worden om e-mails ingesteld voor dit webformulier opnieuw te versturen. Selecteer de e-mails om opnieuw te versturen en klik op<em>E-mails opnieuw versturen</em>.

en: Resend e-mails
nl: E-mails opnieuw versturen

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
nl: <strong>Sleutel-waarde paren MOETEN gespecificeerd worden als 'veilige_sleutel|Een leesbare optie'</strong>. Het gebruik van enkel alfanumerieke tekens en onderstrepingstekens is aanbevolen bij sleutels. Eén optie per regel. Gegroepeerde opties kunnen worden gespecificeerd met &lt;Groepsnaam&gt;. &lt;&gt; kan gebruikt worden om items aan het begin van het menu toe te voegen, nadat een groep gespecificeerd is.

en: Show "Save draft" button
nl: "Concept opslaan"-knop weergeven

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
nl: Gebruikers toestaan het formulier te bewaren en op een later tijdstip te voltooien. Deze optie is alleen beschikbaar voor ingelogde gebruikers.

en: You must select at least one email address to resend submission.
nl: Selecteer tenminste één e-mailadres om de inzending opnieuw naar te versturen.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
nl: Vanwege een serverfout konden geen e-mails worden verstuurd.

en: This webform is currently not setup to send emails.
nl: Dit webformulier is op dit moment niet ingesteld om mail te versturen.

en: Successfully re-sent submission #@sid to 1 recipient. | Successfully re-sent submission #@sid to @count recipients.
nl[0]: Inzending #@sid naar 1 ontvanger gestuurd.
nl[1]: Inzending #@sid naar @count ontvangers gestuurd.

en: Submission
nl: Inzending

en: The save directory %directory is not valid.
nl: De opslagmap %directory is niet geldig.

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel. Gebruik komma's om meerdere standaardwaarden te scheiden voor meerdere selecties.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "now") base the current time on this timezone.
nl: Als relatieve datums voor een standaardwaarde gebruikt worden (bijv. 'nu'), baseer de huidige tijd dan op deze tijdzone.

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Determines the placement of the component's label.
nl: Bepaalt de plaats van het componentlabel.

en: Hide label
nl: Label verbergen

en: Do not display the label of this component.
nl: Het label van dit component niet weergeven.

en: Save component
nl: Component opslaan

en: A Webform component could not be saved because a timeout occurred while trying to acquire a lock for the node. Details: <pre>@component</pre>
nl: Een Webform-component kon niet worden opgeslagen omdat er een timeout heeft plaats gevonden tijdens het verkrijgen van een 'lock' op de node. Details: <pre>@component</pre>

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
nl: De <em>Aangepaste URL</em>-optie ondersteunt Webform token-vervangingen.

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Element type
nl: Elementtype

en: The earliest date that may be entered into the field.
nl: De vroegste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
nl: Accepteert iedere datum in elk <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
nl: De uiterste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: The entered date must be @start_date or later.
nl: De ingevoerde datum moet @start_date of later zijn.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
nl: De ingevoerde datum moet @end_date of eerder zijn.

en: Submissions generated from Webform forms.
nl: Inzendingen aangemaakt door Webform-formulieren.

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Private fields are shown only to users with results access.
nl: Privé-velden worden alleen getoond aan gebruikers met 'toegang tot resultaten'-rechten.

en: Download range options
nl: Downloadbereik-opties

en: All submissions
nl: Alle inzendingen

en: Only new submissions since your last download
nl: Alleen nieuwe inzendingen sinds de laatste keer dat ze gedownload zijn

en: Only the latest
nl: Alleen de laatste

en: All submissions starting from
nl: Alle inzendingen vanaf

en: every 5 minutes
nl: elke 5 minuten

en: every minute
nl: elke minuut

en: All values
nl: Alle waarden

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: This form has received the maximum number of entries.
nl: Dit formulier heeft het maximaal aantal inzendingen bereikt.

en: Total submissions limit
nl: Totaal inzendingslimiet

en: Limit the total number of allowed submissions.
nl: Beperk het totaal toegelaten aantal inzendingen.

en: Per user submission limit
nl: Inzendingslimiet per gebruiker

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
nl: Beperk gebruikers tot !count inzending(en) !timespan

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
nl: Tot !count totale inzending(en) !timespan beperken

en: Latest number of submissions field is required.
nl: Laatste aantal inzendingen is verplicht.

en: Latest number of submissions must be numeric.
nl: Laatste aantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Latest number of submissions must be greater than 0.
nl: Laatste aantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: Start submission number is required.
nl: Beginaantal inzendingen is verplicht.

en: Start submission number must be numeric.
nl: Beginaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Start submission number must be greater than 0.
nl: Beginaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: End submission number must be numeric.
nl: Eindaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: End submission number must be greater than 0.
nl: Eindaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: @count total
nl: @count totaal

en: @count new since @date
nl: @count nieuwe sinds @date

en: Only the latest !number submissions
nl: Alleen de laatste !number inzendingen

en: Webform Node
nl: Webform-node

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Webform submissions of the given user.
nl: Formulierinzendingen voor de gegeven gebruiker

en: Progress bar style
nl: Voortgangsbalkstijl

en: Date submitted
nl: Datum van indienen

en: A numeric input field (either as textfield or select list).
nl: Een numeriek invoerveld (als tekstvak of selectielijst).

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
nl: Geef de maximale bestandsgrootte op die de gebruiker mag uploaden, zoals bijv. 2 MB of 800 KB. De server staat maximaal @size toe.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
nl: Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar beperkt toegang tot bestanden tot gebruikers die inzendingen kunnen bekijken.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
nl: U mag een sub-map selecteren waarin bestanden worden opgeslagen.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
nl: Bestandsgrootte @value is geen geldige bestandsgrootte. Gebruik een waarde zoals bv. 2 MB of 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
nl: Een uploadgrootte van @value is te groot. U kan bestanden van maximaal @max uploaden.

en: Secure value (allows use of all tokens)
nl: Veilige waarde (gebruik van tokens toegestaan)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
nl: Verborgen element (minder veilig, kan gewijzigd worden via JavaScript)

en: Hidden type
nl: Verborgen type

en: A minimum and maximum value are required if displaying as a select.
nl: Minimum en maximum zijn verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Automatic will display up to @count decimals places if needed. A value of "2" is common to format currency amounts.
nl: 'Automatisch' toont indien nodig tot @count cijfers na de komma. Voor geldbedragen wordt meestal de waarde '2' gebruikt.

en: Permit only integer values as input. e.g. 12.34 would be invalid.
nl: Enkel gehele getallen toelaten. Bijv. 12,34 zou ongeldig zijn.

en: Minimum numeric value. e.g. 0 would ensure positive numbers.
nl: Laagste waarde. Bijv. 0 laat enkel positieve getallen toe.

en: Maximum numeric value. This may also determine the display width of your field.
nl: Hoogste waarde. Dit kan ook de breedte van het veld bepalen bij weergave.

en: Limit options to a specific increment. e.g. a step of "5" would allow values 5, 10, 15, etc.
nl: Beperk de opties tot bepaalde stappen. Bijv. een stapgrootte van '5' laat de waarden 5, 10, 15... toe.

en: Exclude zero
nl: Nul uitsluiten

en: Exclude entries of zero (or blank) when counting submissions to calculate average and standard deviation.
nl: Laat nulwaarden of lege waarden weg bij het berekenen van het gemiddelde of de standaardafwijking.

en: Average !mu excluding zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld zonder nullen/leeg

en: sample
nl: voorbeeld

en: Average !mu including zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld inclusief nullen/leeg

en: population
nl: populatie

en: Zero/blank
nl: Nul/leeg

en: More stats »
nl: Meer statistieken »

en: Normal Distribution
nl: Normale verdeling

en: Boundary
nl: Grens

en: % of !description
nl: % van !description

en: !low to !high
nl: !low naar !high

en: Standard deviation (!sigma)
nl: Standaardafwijking (!sigma)

en: Minimum is required when using a select list element.
nl: Een minimum is verplicht bij het gebruik van een selectielijst.

en: Minimum must be numeric.
nl: Minimum moet een getal zijn.

en: Minimum must have an integer value.
nl: Minimum moet een geheel getal zijn.

en: Maximum is required when using a select list element.
nl: Maximum is verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Maximum must be numeric.
nl: Maximum moet een getal zijn.

en: Maximum must have an integer value.
nl: Maximum moet een geheel getal zijn.

en: Step must be numeric.
nl: Stapgrootte moet een getal zijn.

en: Step must have an integer value.
nl: Stapgrootte moet een geheel getal zijn.

en: Max upload size
nl: Maximale uploadgrootte

en: Web images
nl: Webafbeeldingen

en: Desktop images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional extensions
nl: Extra extenties

en: Prefix text placed to the left of the field
nl: Prefix-tekst aan de linkerkant van het veld geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the field
nl: Suffix-tekst aan de rechterkant van het veld geplaatst

en: Next page button label
nl: Knoptekst 'Volgende pagina'

en: This is used for the <em>Next Page</em> button on the page before this page break. Default: <em>Next Page &gt;</em>
nl: Dit wordt gebruikt voor de <em>Volgende pagina</em>-knop op de pagina vóór het pagina-einde. Standaard: <em>Volgende pagina &gt;</em>

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
nl: Breedte van het tekstveld in kolommen. Deze eigenschap is wellicht niet zichtbaar afhankelijk van de CSS van de site.

en: Height of the textarea in rows.
nl: Hoogte van het tekstveld in regels.

en: The open or closed status of a webform.
nl: De open- of gesloten status van een webformulier.

en: Open/Closed
nl: Open/gesloten

en: Prefix text placed to the left of the textfield
nl: Voorvoegsel dat links van het tekstveld zal worden geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the textfield
nl: Achtervoegsel dat rechts van het tekstveld zal worden geplaatst

en: Tokens related to webform submissions.
nl: Tokens gerelateerd aan webformulier-inzendingen.

en: The unique indentifier for the webform submission.
nl: De unieke identificatie voor de formulierinzending.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
nl: Het IP-adres dat werd gebruikt bij het inzenden van het formulier

en: The user that submitted the webform result.
nl: De gebruiker die het formulier heeft ingezonden.

en: Webform submission values
nl: Waarden van webformulierinzendingen.

en: Form submission from: [node:title]
nl: Formulier ingediend vanaf: [node:title]

en: This field supports dynamic token values. Common values might be [current-user:mail] or [node:title].
nl: Dit veld ondersteunt dynamische tokens, zoals [current-user:mail] of [node:title].

en: Your existing webforms have been upgraded to use the global Drupal 7 token system.
nl: De webformulieren zijn bijgewerkt voor gebruik met het Drupal 7 token-systeem.

en: Please download and install the <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">Token module</a>. Otherwise some tokens will not be rendered.
nl: Gelieve de <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">Token-module</a> te installeren. Anders zullen sommige tokens niet werken.

en: Submitted on [submission:date:long]
nl: Ingediend op [submission:date:long]

en: Submitted by user: [submission:user]
nl: Ingediend door: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
nl: Ingediend door anonieme gebruiker: [submission:ip-address]

en: Submit button label
nl: Label verzendknop

en: Conditionals may be used to hide or show certain components (or entire pages!) based on the value of other components.
nl: Voorwaarden worden gebruikt om aan de hand van waarde van componenten andere componenten, maar ook volledige pagina's, te verbergen.

en: Conditionals
nl: Voorwaarden

en: @count webforms using conditionals updated to the new conditional system.
nl: @count formulieren met voorwaarden bijgewerkt naar het nieuwe voorwaardensysteem.

en: Save conditions
nl: Voorwaarden opslaan

en: Conditionals for %title saved.
nl: Voorwaarden voor %title zijn opgeslagen.

en: And/or
nl: En/of

en: is blank
nl: is leeg

en: is not blank
nl: is niet leeg

en: is before
nl: is voor

en: is after
nl: is na

en: is at
nl: is op

en: @format or valid date
nl: @format of geldige datum

en: HH:MMam or valid time
nl: HH:MMam of geldige tijd

en: Webform results
nl: Webformulierresultaten

en: Weight for rule group !rgid
nl: Gewicht voor regelgroep !rgid

en: Weight for new rule group
nl: Gewicht voor nieuwe regelgroep

en: There are no conditional actions on this form.
nl: Er zijn geen voorwaarden geregistreerd voor dit formulier.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message. Supports Webform token replacements.
nl: Bericht dat moet worden weergegeven na succesvolle inzending. Als de omleidingslocatie is ingesteld op <em>Bevestigingspagina</em>, wordt dit op een eigen pagina weergegeven, anders wordt dit weergegeven als een bericht. Ondersteunt webformuliertokens.

en: Data field
nl: Gegevensveld

en: Value (raw)
nl: Waarden (onbewerkt)

en: Webform node
nl: Webform-node

en: Webform NID is required.
nl: Webform-NID is verplicht.

en: The specified node is not valid.
nl: De opgegeven node is niet geldig.

en: No label
nl: Geen label

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.

en: Often used for example values, such as "john@example.com".
nl: Vaak gebruikt als voorbeeldwaarde, zoals "jan@example.com".

en: Track anonymous users by:
nl: Anonieme gebruikers volgen door:

en: Cookie only (least strict)
nl: Enkel Cookie (minst strikt)

en: IP address only
nl: Enkel IP-adres

en: Both cookie and IP address (most strict)
nl: Zowel cookie als IP-adres (meest strikt)

en: The component positions and required values have been updated.
nl: Component posities en verplichte waarden zijn bijgewerkt.

en: Wrapper CSS classes
nl: Wrapper CSS-klasse

en: This component has no options defined yet.
nl: Voor dit component zijn nog geen opties gedefinieerd.

en: Column header format
nl: Formaat kolomkop

en: Choose whether to show the label or field key in each column header.
nl: Bepaal of het label of de veldsleutel wordt weergegeven in de kolomkop.

en: The specified range will not return any results.
nl: Het gespecificeerde bereik zal geen resultaten opleveren.

en: Address: !email
nl: Adres: !email

en: Component value: !component
nl: Componentwaarde: !component

en: Custom URL value
nl: Waarde aangepaste URL

en: Custom URL: !redirect_url
nl: Aangepaste URL: !redirect_url

en: Exporting submissions
nl: Inzendingen exporteren

en: Creating export file
nl: Exportbestand aanmaken

en: Exported @count of @total submissions...
nl: @count van de @total inzendingen geëxporteerd.

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href="!href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
nl: Export is aangemaakt. Download begint nu. Als dit niet gebeurt, <a href="!href">download het bestand hier</a>. Dit bestand kan slechts een maal gedownload worden.

en: Display all pages inside block
nl: Alle pagina's weergeven binnen het blok.

en: Redirect to the node page after the first page
nl: Omleiden naar de node-pagina ná de eerste pagina

en: New webform columns added.
nl: Nieuwe webformulier-kolommen toegevoegd.

en: Replaced tokens using [submission:values:x] with [submission:values:x:withlabel].
nl: Tokens gebruik makend van [submission:value:x] vervangen door [submission:values:x:withlabel].

en: Zip archive support
nl: Zip-archief-ondersteuning

en: PHP does not have the zip archive extension available. Webform module requires zip support for exporting submissions to Microsoft Excel.
nl: De 'zip archive'-uitbreiding voor PHP is niet beschikbaar. Webform heeft deze nodig om inzendingen te exporteren naar Microsoft Excel.

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
nl: Paginanummer als 'aantal van totaal' weergeven (bijv. Pagina 1 van 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
nl: 'Percentage voltooid' tonen (bijv. 10%)

en: Include confirmation page in progress bar
nl: Bevestigingspagina in voortgangsbalk opnemen

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
nl: Op welke manier moet de voortgangsbalk worden weergegeven bij formulieren met meerdere pagina's.

en: First page label
nl: Eerste paginalabel

en: Confirmation page label
nl: Label van de bevestigingspagina

en: Microsoft Excel (older versions)
nl: Microsoft Excel (oudere versies)

en: A file readable by older versions of Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat geopend kan worden door oudere versies van Microsoft Excel.

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
nl: Het eerste label van de voortgangsbalk. Opvolgende pagina's dragen de titel van hun pagina-einde label.

en: Show the notification about previous submissions
nl: Toon de melding over eerdere inzendingen

en: Included submissions
nl: Opgenomen inzendingen

en: Finished and draft submissions
nl: Voltooide- en conceptinzendingen

en: Finished submissions only
nl: Alleen voltooide inzendingen

en: Drafts only
nl: Alleen concepten

en: Page @start of @end
nl: Pagina @start van @end

en: To use Webform, please enable it on at least one <a href="!url">content type</a>.
nl: Om Webform te gebruiken dient u het in te schakelen op minstens één <a href="!url">inhoudstype</a>.

en: Enable webform functionality
nl: Webform-functionaliteit inschakelen

en: Allows a form to be attached to content. This will add tabs for "Webform" and "Results" on all content of this type.
nl: Staat het toe om een formulier aan de inhoud toe te voegen. Dit voegt de tabs 'Webform' en 'Resultaten' toe aan alle inhoud van dit type.

en: In-depth analysis
nl: Diepgaande analyse

en: Other responses
nl: Andere reacties

en: No components have analysis enabled in this form. Enable analysis under the "Add analysis components" fieldset.
nl: Geen onderdelen hebben analyse ingeschakeld in dit formulier. Analyse kan worden ingeschakeld onder 'Analyse-componenten toevoegen'.

en: Add analysis components
nl: Analyse-componenten toevoegen

en: The selected components will be included on the analysis page.
nl: De geselecteerde onderdelen worden opgenomen op de analyse pagina.

en: Update analysis display
nl: Analyseweergave bijwerken

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "!button" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid totdat u op de knop '!button' klikt.

en: !part in !name is missing.
nl: !part in !name ontbreekt.

en: Previous page button label
nl: Knoptekst 'Vorige pagina'

en: This is used for the <em>Previous Page</em> button on the page after this page break. Default: <em>&lt; Prev Page</em>
nl: Dit wordt gebruikt voor de <em>Vorige pagina</em>-knop op de pagina na het pagina-einde. Standaard: <em>&lt; Vorige pagina</em>

en: Email settings cloned.
nl: E-mailinstellingen gedupliceerd.

en: Preview page
nl: Voorbeeldpagina

en: Enable preview page
nl: Voorbeeldpagina inschakelen

en: Add a page for previewing the form before submitting.
nl: Voeg een pagina toe om een voorbeeldweergave te laten zien vooraleer in te dienen.

en: Preview page title
nl: Voorbeeldpagina-titel

en: Preview button label
nl: Label van voorbeeldweergaveknop

en: The text for the button that will proceed to the preview page. If left blank, the default label %preview will be used.
nl: De tekst voor de knop die naar de voorbeeldpagina gaat. Laat dit leeg om het standaardlabel %preview te gebruiken.

en: The text for the button to go backwards from the preview page. If left blank, the default label %previous will be used.
nl: De tekst voor de knop om terug te gaan vanaf de voorbeeldpagina. Laat dit leeg om het standaardlabel %previous te gebruiken.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "@button" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid totdat u op de knop '@button' klikt.

en: A message to be displayed on the preview page. If left blank, the message "!default" will be used. Supports Webform token replacements.
nl: De boodschap die weergegeven zal worden op de voorbeeldweergave. Indien leeg, zal de boodschap "!default" toegepast worden. Ondersteunt Webform-token vervangingspatronen.

en: Included preview values
nl: Getoonde voorbeeldwaarden

en: If you wish to include only parts of the submission in the preview, select the components that should be included.
nl: Als u niet de volledige inzending in de voorbeeldweergave wilt opnemen, selecteert u de componenten die moeten worden opgenomen.

en: Enable sending
nl: Verzending toestaan

en: The serial number of this webform submission.
nl: Het serienummer van deze webformulierinzending.

en: Webform PHP requirements
nl: Webform PHP-vereisten

en: Webform requires PHP 5.3 or higher.
nl: Webform vereist PHP 5.3 of hoger.

en: Next submission number
nl: Nummer volgende inzending

en: The value of the next submission number. This is usually 1 when you start and will go up with each form submission.
nl: De waarde van het nummer van de volgende inzending. Dit is normaalgesproken 1 bij aanvang en gaat omhoog bij elke nieuwe inzending.

en: The submission limit must be at least 1.
nl: De inzendingslimiet moet minimaal 1 zijn.

en: @serial (draft)
nl: @serial (concept)

en: Submission #@serial
nl: Inzending #@serial

en: The serial number of the submission.
nl: Het serienummer van de inzending.

en: no submission
nl: geen inzending

en: Content authors: access and edit webform components and settings
nl: Auteurs: Formulierelement-instellingen weergeven en bewerken

en: Grants additional access to the webform components and settings to users who can edit the content. Generally an authenticated user permission.
nl: Verleend toegang tot formulier-elementen en instellingen aan gebruikers die de inhoud kunnen bewerken. Gewoonlijk zijn dit ingelogde gebruikers.

en: !name field value must format numbers as "@example".
nl: !name moet een getal bevatten in de volgende notatie '@example'.

en: !name field value must be less than @max.
nl: veldwaarde !name moet kleiner zijn dan @max.

en: !name field value must be greater than @min.
nl: veldwaarde !name moet groter zijn dan @min.

en: !name field value must be @start plus a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: veldwaarde !name moet @start zijn plus een meervoud van @step. Bijv. @samples, etc.

en: !name field value must be a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: veldwaarde !name moet een meervoud zijn van @step. Bijv @samples, etc.

en: Entered !name is not a valid time.
nl: Ingevulde !name is een ongeldige tijd.

en: The block %info was deleted.
nl: Het blok %info is verwijderd.

en: Displays all values as submitted by a user.
nl: Geeft alle waarden zoals ingezonden door een gebruiker.

en: Show !links results per page.
nl: !links resultaten weergeven per pagina.

en: Showing @start - @end of @total
nl: Toont @start - @end van @total

en: Showing @start - @end of @total @items_per_page_links
nl: Toont @start - @end van @total @items_per_page_links

en: form only
nl: alleen op het formulier

en: viewed submission only
nl: alleen bij de inzending

en: both form and viewed submission
nl: zowel op het formulier als bij de inzending

en: Date completed
nl: Datum voltooid

en: Display as configured in the webform
nl: Weergeven zoals ingesteld in het webformulier

en: Display the confirmation page in the block on the same page (no redirect)
nl: De bevestigingspagina in het blok op dezelfde pagina weergeven (geen omleiding)

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: You may optionally use tokens to create a pattern used to rename files upon submission. Omit the extension; it will be added automatically.
nl: U kunt optioneel tokens gebruiken in een patroon om bestanden te hernoemen bij inzending. Laat de extensie weg; deze wordt automatisch toegevoegd.

en: To create unique file names, use at least one token in the file name pattern.
nl: Gebruik ten minste één token in het bestandsnaampatroon om unieke bestandsnamen te maken.

en: Empty option
nl: Lege optie

en: is less than or equal
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: Exclude empty components
nl: Lege onderdelen uitsluiten

en: Confidential submissions
nl: Vertrouwelijke inzendingen

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
nl: Van vertrouwelijke inzendingen wordt het IP-adres niet bijgehouden en kunnen daarom alleen worden ingediend als men is uitgelogd.

en: All submissions by date
nl: Alle inzendingen op datum

en: Submissions by number from !start and optionally to: !end &nbsp; (Last downloaded: !serial)
nl: Inzendingen op nummer vanaf !start en optioneel tot: !end &nbsp; (Laatst gedownload: !serial)

en: Submissions by date from !start_date and optionally to: !end_date
nl: Inzendingen op datum vanaf !start_date en optioneel tot: !end_date

en: Submitted Time
nl: Tijdstip van indienen

en: Completed Time
nl: Verwerkingstijd

en: Modified Time
nl: Tijdstip van wijziging

en: Add a new condition:
nl: Voeg een nieuwe conditie toe:

en: Possible spam attempt from @remote !message
nl: Mogelijke spam-poging van @remote !message

en: This form is confidential. You must <a href="!url">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk. <a href="!url">Log uit</a> om het te verzenden.

en: Markup allows you to enter custom HTML into your form.
nl: Met Opmaak kunt u aangepaste HTML in uw formulier invoeren.

en: Description above field
nl: Omschrijving boven veld

en: Place the description above &mdash; rather than below &mdash; the field.
nl: Plaats de omschrijving boven &mdash; in plaats van onder &mdash; het veld.
