Webform (7.x-4.21) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus
