Webform (7.x-4.21) - en to uk translation catalogue (167 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Is
uk: Є

en: more
uk: ще

en: required
uk: обов’язкове

en: Action
uk: Дія

en: Download
uk: Завантаження

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: edit
uk: редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Components
uk: Компоненти

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Data type
uk: Тип даних

en: All
uk: Все

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Is not
uk: Не є

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Desc
uk: Спад

en: Table
uk: Таблиця

en: String
uk: Рядок

en: Argument
uk: Аргумент

en: Operator
uk: Оператор

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Clear
uk: Очистка

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Source
uk: Джерело

en: is equal to
uk: дорівнює

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: or
uk: або

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Analysis
uk: Аналіз

en: webform
uk: вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: is
uk: буде

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: begins with
uk: починається з

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: and
uk: та

en: Target
uk: Ціль

en: If
uk: Якщо

en: Display format
uk: Формат відображення

en: shown
uk: показуване

en: IP address
uk: IP-адреса

en: ends with
uk: закінчується на

en: is not
uk: не є

en: is greater than
uk: більше

en: is less than
uk: менше

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: is empty
uk: порожнє

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Submitter
uk: Надсилач

en: is not empty
uk: не порожнє

en: Date modified
uk: Дата зміни

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Submission
uk: Надсилання

en: Use replacement tokens from the first row
uk: Використати замінники з першого рядка

en: Webform Submission User
uk: Відправник веб-форми

en: Date submitted
uk: Дата надсилання

en: Tokens related to webform submissions.
uk: Замінники, пов'язані з надсиланнями веб-форм.

en: The unique indentifier for the webform submission.
uk: Унікальний ідентифікатор веб-форми надсилання.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
uk: IP адреса, з якої була надіслана веб-форма

en: The user that submitted the webform result.
uk: Користувач, який надіслав дані з веб-форми.

en: Webform submission values
uk: Значення веб-форми надсилання

en: Save conditions
uk: Зберегти умови

en: Conditionals for %title saved.
uk: Умови для %title збережено.

en: And/or
uk: Та/або

en: is blank
uk: порожнє

en: is not blank
uk: не порожнє

en: is on
uk: дорівнює

en: is before
uk: раніше

en: is after
uk: пізніше

en: is at
uk: дорівнює

en: @format or valid date
uk: @format або дійсна дата

en: HH:MMam or valid time
uk: HH:MMam або дійсний час

en: Weight for rule group !rgid
uk: Вага для групи правил !rgid

en: Weight for new rule group
uk: Вага для нової групи правил

en: There are no conditional actions on this form.
uk: Для цієї форми умовні дії відсутні.

en: Use component label
uk: Використовувати мітку компонента

en: No label
uk: Без мітки

en: Page @start of @end
uk: Сторінка @start з @end

en: The serial number of this webform submission.
uk: Серійний номер цього надсилання веб-форми

en: Webform tokens related to the submission's URL.
uk: Замінники веб-форми, пов’язані з URL-адресою надсилання

en: Webform tokens related to the submission's Edit URL.
uk: Замінники веб-форми, пов’язані з URL-адресою редагування

en: Plus @items_per_page_links -- the list of links to change the items/page, with prompt
uk: Плюс @items_per_page_links — перелік усіх посилань для зміни елементу/сторінки, з підказкою.

en: Show !links results per page.
uk: Показати !links результатів на сторінку.

en: Showing @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Showing @start - @end of @total @items_per_page_links
uk: Показ @start - @end з @total @items_per_page_links

en: Node for webform
uk: Матеріал для веб-форми

en: Displaying @start - @end of @total. @items_per_page_links
uk: Відображується @start - @end з @total. @items_per_page_links

en: More than one conditional hides or shows component "@name".
uk: Понад одна умова приховує або показує компонент "@name".

en: A forward reference from page @from, %from to %to was found.
uk: Знайдено посилання вперед зі сторінки @from, %from до %to.

en: A circular reference involving %name was found.
uk: Знайдено циклічне посилання, котре включає в себе %name.

en: This form is improperly configured. Contact the administrator.
uk: Ця форма не налаштована належним чином. Зверніться до адміністратора.

en: Conditional error on page @num: | Conditional errors on page @num:
uk[0]: Помилка умови на сторінці @num:
uk[1]: Помилки умов на сторінці @num:

en: The security token used to gain access to this webform submission.
uk: Токен безпеки, що використовується для отримання доступу до цього надсилання веб-форми.

en: The date the webform was first save as draft or completed.
uk: Дата, коли ця веб-форма була успішно збережена як чернетка або повністю.

en: Date completed
uk: Дата завершення

en: The date the webform was first completed (not draft).
uk: Дата, коли ця веб-форма була завершена (не чернетка)

en: The date the webform was last saved (draft or completed).
uk: Дата, коли ця веб-форма була востаннє збережена (як чернетка чи повністю)

en: set to
uk: встановлене у значення

en: A component of type %type can't be %action. (%target)
uk: Компонент типу %type не може бути %action. (%target)

en: Is/Isn't
uk: Є/не є

en: isn't
uk: не буде

en: then !target !invert !action !argument
uk: тоді !target !invert !action !argument

en: is less than or equal
uk: менше або дорівнює

en: is greater than or equal
uk: більше або дорівнює

en: is or is before
uk: дорівнює або раніше

en: is or is after
uk: дорівнює або пізніше

en: is not on
uk: не дорівнює

en: is on or before
uk: дорівнює або раніше

en: is on or after
uk: дорівнює або пізніше

en: is not at
uk: не дорівнює

en: is at or before
uk: дорівнює або раніше

en: is at or after
uk: дорівнює або пізніше

en: The page break %to can't be controlled by %from on the same page.
uk: Розрив сторінки %to не може керуватися за допомогою  %from на цій самій сторінці.

en: WebformConditionals::componentVisibility called prior to evaluating a submission.
uk: WebformConditionals::componentVisibility викликаний до оцінювання надсилання.

en: WebformConditionals::componentRequired called prior to evaluating a submission.
uk: WebformConditionals::componentRequired викликаний до оцінювання надсилання.

en: the question key for just that one question (grid components).
uk: ключ питання, щоб було лише питання (компоненти сітка)

en: the option key for just that one option (grid and select components).
uk: ключ варіанта, щоб був лише варіант (компоненти сітка та список вибору)

en: <code>@token</code> for the value without the label (the default).
uk: <code>@token</code> для значення без мітки (замовчування).

en: <code>@token</code> for just the label.
uk: <code>@token</code>, щоб була лише мітка.

en: <code>@token</code> for both the label and value together.
uk: <code>@token</code>, щоб були лише для мітка і значення разом.

en: <code>@token</code> for just the key in a key|label pair (grid and select components).
uk: <code>@token</code>, щоб був лише ключ з пари ключ|мітка (компоненти сітка та список вибору).

en: Add a new condition:
uk: Додати нову умову:

en: WebformConditionals::componentSet called prior to evaluating a submission.
uk: WebformConditionals::componentSet викликаний до оцінювання надсилання.

en: WebformConditionals::componentMarkup called prior to evaluating a submission.
uk: WebformConditionals::componentMarkup викликаний до оцінювання надсилання.

en: Component %title must be configured as Required for Webform to conditionally change its required status. <a href="!url">Configure %title.</a>
uk: Компонент %title має бути налаштований як обов'язковий для веб-форми, щоб за умовою змінювати стан його обов'язковості. <a href="!url">Налаштувати %title.</a>

en: A operation %op cannot be made for a component more than once. (%target).
uk: Операція %op не може виконувати дію з компонентом понад один раз. (%target).

en: The subject of the conditional cannot be the same as the component that is changed (%target).
uk: Тема умови не може бути такою самою, як і компонент, що змінюється (%target).

en: Node !nid was not found.
uk: Матеріал !nid не знайдено.

en: Unsupported range option or argument: !opt=!val
uk: Непідтримувана опція діапазону чи аргумент: !opt=!val

en: Clear submissions from webform "@title"?
uk: Очищені надсилання з веб-форми "@title"?

en: @count submission(s) in webform "@title" cleared.
uk: Очищено надсилань з веб-форми "@title" - @count.

en: Delete all data submitted to webforms (depending on the site config, may contain sensitive data).
uk: Видалити усі надіслані до веб-форм дані (залежно від конфігурації сайту можуть міститися чутливі дані).

en: Unexpected conditional rule source type found (rule id @rid). Contact the administrator.
uk: Знайдено неочікуваний вихідний тип умовного правила (id правила @rid). Зверніться до адміністратора.

en: Webform tokens from submitted data. Replace the "?" with the "form key", including any parent form keys separated by colons. You can append:
uk: Замінники веб-форм з надісланих даних. Замініть "?" на "ключ форми", включно з будь-якими ключами батьківських форм через двокрапки. Також можна додати:

en: Component ID
uk: ID компонента

en: There are no submissions for this form. <a href="!url!1">View this form</a>.
uk: Для цієї форми немає надсилань. <a href="!url!1">Переглянути цю форму</a> .

en: Relate using
uk: Метод зв'язку

en: Node and Component ID
uk: ID ноди та компонента

en: Component Form Key
uk: Ключ форми компонента

en: Choose <em>Node and Component ID</em> when this view will display data from only this webform.</br>Choose <em>Component ID</em> when this view will display data from other webforms and where the Component ID is identical.</br>Choose <em>Component Form Key</em> when this view will display data from other webforms with varying Component IDs.
uk: Виберіть <em>ID ноди та компонента</em>, коли в цьому виді відображатимуться дані лише з цієї вебформи.</br> Виберіть <em>ID компонента</em>, коли в цьому виді відображатимуться дані з інших вебформ і якщо ідентифікатор компонента ідентичний.</br>Виберіть <em>Ключ форми компонента</em>, коли в цьому виді відображатимуться дані з інших вебформ із різними ідентифікаторами компонентів.
