Webform (7.x-4.25) - en to lv translation catalogue (441 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: select
lv: izvēlēties

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: Is
lv: Ir

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: required
lv: obligāts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Open
lv: Atvērts

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: All
lv: Visi

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Count
lv: Skaits

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: String
lv: Virkne

en: Both
lv: Abi

en: Argument
lv: Arguments

en: Clone
lv: Klonēt

en: Option
lv: Iespēja

en: Operator
lv: Operators

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Modified
lv: Modificēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Countries
lv: Valstis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: is equal to
lv: ir = ar

en: is not equal to
lv: nav = ar

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: completed
lv: pabeigts

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus šīs formas iesniegumus?

en: Are you sure you want to delete this submission?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties dzēst šo iesniegumu?

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Q
lv: J

en: responses
lv: atbildes

en: Webforms
lv: Webformas

en: View and edit all the available webforms on your site.
lv: Skatīt un labot visas vietnē pieejamās webformas.

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: E-mail to address
lv: Sūtīt e-pastu adresei

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: ever
lv: kādreiz

en: every hour
lv: katru stundu

en: every day
lv: katru dienu

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Previous submission
lv: Iepriekšējais iesniegums

en: Next submission
lv: Nākamais iesniegums

en: Submitted by !name
lv: Iesniedza !name

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lv: Iespējot formu un aptauju veidošanu.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lv: Ja lauks ir savēršams, lietotājs var atvērt vai aizvērt lauku grupu.

en: Collapsed by Default
lv: Pēc noklusējuma savērsts

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lv: Savēršamas lauku grupas pēc noklusējuma ir "atvērtas". Atzīmē šo iespēju, lai pēc noklusējuma lauku grupa būtu "slēpta".

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lv: Atļauj veidot skalas jautājumus, izmantojot radio pogas.

en: Non-empty
lv: Netukšs

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lv: Atļauj veidot izvēles rūtiņas, radio pogas vai izvēles sarakstus.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lv: Liels teksta ievades lauks, kas atļauj teksta ievadi vairākās rindās.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: is
lv: ir

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Above
lv: Virs

en: Minimum
lv: Minimums

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Grid
lv: Režģis

en: Hide
lv: Apslēpt

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Offset
lv: Atkāpe

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Print
lv: Drukāt

en: Data
lv: Dati

en: and
lv: un

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Submission deleted.
lv: Iesniegums dzēsts.

en: Target
lv: Mērķis

en: If
lv: Ja

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: IP address
lv: IP adrese

en: E-mail to
lv: Sūtīt e-pastu uz

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Delimited text
lv: Atdalīts teksts

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lv: Vienkārša teksta datne atdalīta ar komatiem, cilnēm vai citām rakstzīmēm.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lv: Ar Microsoft Excel lasāma datne.

en: Delimited text format
lv: Atdalītā teksta formāts

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: ends with
lv: beidzas ar

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: 12-hour (am/pm)
lv: 12-stundas (am/pm)

en: 24-hour
lv: 24-stundas

en: Sum
lv: Summa

en: is greater than
lv: ir > par

en: is less than
lv: ir < par

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: form
lv: forma

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: The results of this submission may be viewed at:
lv: Šī iesnieguma rezultāti apskatāmi:

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Showing all results.
lv: Radīt visus rezultātus.

en: Submission Details
lv: Iesnieguma detaļas

en: Submissions for this form are closed.
lv: Šīs formas iesniegumi ir dzēsti.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lv: Lai aplūkotu šo formu jums <a href="!login">jāielogojas</a> vai <a href="!register">jāreģistrējas</a>.

en: You do not have permission to view this form.
lv: Jums nav tiesību redzēt šo formu.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lv: Jūs šo formu esat aizpildījis maksimālo reižu skaitu (@count).

en: You have already submitted this form.
lv: Jūs jau esat aizpildījis šo formu.

en: You may not submit another entry at this time.
lv: Šobrīd jūs nevarat nosūtīt vēlvienu ierakstu.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lv: <a href="!url">Apskatīt jūsu iepriekšējos iesniegumus</a>.

en: Default e-mail values
lv: Noklusētās e-pasta vērtības

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lv: Noklusētā webformas rezultātu sūtītāja adrese; bieži formas izstrādātāja e-pasta adrese.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: The default subject line of any e-mailed results.
lv: Noklusētais temata lauks jebkuram nosūtītajam rezultātam.

en: Form: !form
lv: Forma: !form

en: Submission updated.
lv: Iesniegums atjaunots.

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Form components
lv: Form komponets

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Website timezone
lv: Tīmekļa vietnes laika zona

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Use a textfield for year
lv: Izmantot teksta ievades lauku gadam

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lv: Ja atzīmēts, izveidotais datuma lauks gadam izmantos teksta ievades lauku. Pretēji izmantos izvēles sarakstu.

en: Entered !name is not a valid date.
lv: Ievadītais !name nav korekts datums.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lv: Fieldsets atļauj organizēt vairākus laikus grupās.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lv: Lauks, kas nav redzams lietotājiem, bet tiek ierakstīts nosūtot.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lv: Attēlo tekstu formā kā HTML; neveido formu.

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Unique
lv: Unikāls

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
lv: Akceptē jebkuru datumu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Datuma ievades formāts</a>. Tādas rindas kā "today", "+2 months", un " Dec 9 2004" ir korektas.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: E-mails
lv: E-pasti

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
lv: Webforma nodrošina iespēju nodei pievienot formas un aptaujas.

en: To add one, create a !types piece of content.
lv: Lai pievienotu, izveido !types saturu.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
lv: Webforma šobrīd nav iespējota nevienam satura tipam.

en: Webform-enabled piece of content
lv: Webformu iespējots satura ieraksts.

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lv: Īpašs teksta lauks, kas akceptē e-pasta adreses.

en: Allow users to upload files of configurable types.
lv: Atļauj lietotājiem augšupielādēt konfigurējamu tipu failus.

en: Organize forms into multiple pages.
lv: Organizē formas vairākās lapās.

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.

en: no upload
lv: nav augšupielādes

en: Other...
lv: Cits...

en: Allow "Other..." option
lv: Atļauj "Cits..." iespēju

en: Text for "Other..." option
lv: Teksts iespējai "Cits..."

en: Maximum length of the textfield value.
lv: Teksta ievades lauka maksimālais garums.

en: E-mail address format
lv: E-pasta adreses formāts

en: Include all components
lv: Iekļaut visus komponentus

en: Included e-mail values
lv: Iekļautās e-pasta vērtības

en: Save e-mail settings
lv: Saglabāt e-pasta iestatījumus

en: Email settings added.
lv: Pievienoti e-pasta iestatījumi.

en: Email settings updated.
lv: Epasta iestatījumi atjaunināti.

en: Delete e-mail settings?
lv: Dzēst e-pasta iestatījumus?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
lv: Šis nekavējoties dzēsīs e-pasta iestatījumus saskaņā ar @component komponentu.

en: E-mail settings deleted.
lv: E-pasta iestatījumi dzēsti.

en: Select list options
lv: Atlases sarakstu iespējas

en: Select list format
lv: Izvēles sarakstu formāts

en: Separate
lv: Atdalīts

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Included export components
lv: Eksportā iekļautās komponentes

en: The selected components will be included in the export.
lv: Atlasītās komponentes tiks iekļautas eksportā.

en: Option A
lv: Iespēja A

en: Option B
lv: Iespēja B

en: Option C
lv: Iespēja C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
lv: Atdalīts opcijas ir vairāk piemērotas izmantošanai atskaišu, garfiku un statistikas veidošanai izklājlapu lietojumprogrammās.

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
lv: Kompakts opcijas ir vairāk piemērotas datu importam citās sistēmās.

en: draft
lv: melnraksts

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
lv: Lai palūkotu šo formu nepieciešams <a href="!login">ielogoties</a>.

en: Access all webform results
lv: Piekļūt visiem webformas rezultātiem

en: Access own webform results
lv: Piekļūt paša webformu rezultātiem

en: Edit all webform submissions
lv: Labot visus webformas iesniegumus

en: Delete all webform submissions
lv: Dzēst visus webformas iesniegumus.

en: Access own webform submissions
lv: Piekļūt saviem webformu iesniegumiem.

en: Edit own webform submissions
lv: Labot savus webformu iesniegumus.

en: Delete own webform submissions
lv: Dzēst savus webformu iesniegumus.

en: Default: %value
lv: Noklusētais: %value

en: Default value timezone
lv: Noklusētā vērtība laika zona

en: US states
lv: ASV štati

en: Enable popup calendar
lv: Iespējot uznirstošo kalendāru

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
lv: Iespējot JavaScript kalendāru pie datuma ievades lauka.

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
lv: Atļauj jebkura webformas iesnieguma labošanu jebkuram lietotājam. Vispārēji administratīvās tiesības.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
lv: Atļauj jebkura webformas iesnieguma dzēšanu jebkuram lietotājam. Vispāreji administratīvās tiesības.

en: Webform: !title
lv: Webforma: !title

en: Form only
lv: Tikai forma

en: No available components.
lv: Nav pieejamu komponentu.

en: Send e-mail as HTML
lv: Nosūtīt e-pastu kā HTML

en: Select keys
lv: Atlases atslēgas

en: Full, human-readable options (values)
lv: Pilns, salasāmas opcijas (vērtības)

en: Short, raw options (keys)
lv: Īss, neapstrādātas opcijas (atslēgas)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
lv: Izvēlieties kura opcijas daļa jāatēlo no atslēga|vērtība pāra.

en: edit webform
lv: labot webformu

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
lv: Šī forma var tikt izmantota, lai atkārtoti nosūtītu šai tīmekļa veidlapai konfigurētos e-pastus. Lai nosūtītu atkārtoti šos e-pastus, atlasiet e-pastus, kurus nepieciešams nosūtīt atkārtoti un klikšķiniet uz <em>Atkārtoti nosūtīt e-pastus</em>.

en: Resend e-mails
lv: Nosūtīt vēlreiz e-pastus

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Show "Save draft" button
lv: Rādīt "Saglabāt kā melnrakstu" pogu

en: You must select at least one email address to resend submission.
lv: Nepieciešams atlasīt vismaz vienu e-pasta adresi, lai atkārtoti nosūtītu iesniegumu.

en: Submission
lv: Iesniegums

en: The earliest date that may be entered into the field.
lv: Agrākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: The latest date that may be entered into the field.
lv: Vēlākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: The entered date must be @start_date or later.
lv: Ievadītajam datumam jābūt @start_date vai vēlākam.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
lv: Ievadītajam datumam jābūt @end_date vai agrākam.

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: Download range options
lv: Lejupielādes diapazona iespējas

en: All submissions
lv: Visi iesniegumi

en: Only new submissions since your last download
lv: Tikai jaunākie iesniegumi kopš pēdējās lejupielādes

en: Only the latest
lv: Tikai pēdējie

en: All submissions starting from
lv: Visi iesniegumi sākot no

en: @count total
lv: @count kopā

en: @count new since @date
lv: @count jauni kopš @date

en: Only the latest !number submissions
lv: Tikai pēdējos !number iesniegumus

en: The user who sent the webform submission.
lv: Lietotājs, kas nosūtīja tīmekļa veidlapas iesniegumu.

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija

en: The unique indentifier for the webform submission.
lv: Tīmekļa veidlapas iesnieguma unikālais identifikators.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
lv: Tīmekļa veidlapas nosūtīšanai izmantotā IP adrese.

en: The user that submitted the webform result.
lv: Lietotājs, kas iesniedza tīmekļa veidlapas rezultātu.

en: Webform submission values
lv: Tīmekļa veidlapas iesnieguma vērtības

en: Form submission from: [node:title]
lv: Formas iesniegums no: [node:title]

en: Submitted by user: [submission:user]
lv: Iesniedza lietotājs: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
lv: Iesniedza anonīms lietotājs: [submission:ip-address]

en: And/or
lv: Un/vai

en: Webform results
lv: Tīmekļa veidlapas rezultāti

en: Submission Data
lv: Iesnieguma dati
