Webform (7.x-4.4) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Is
ml: ആണ്

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: is
ml: ആകുന്നു

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: and
ml: കൂടാതെ
