Webform (7.x-4.4) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: and
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -
