Webform (7.x-4.4) - en to ky translation catalogue (14 entries)

en: Title
ky: Ат

en: delete
ky: ыраары

en: Status
ky: Байдал

en: Operations
ky: Күүcедирилер

en: Edit
ky: Өскертири

en: edit
ky: өскертири

en: View
ky: Көөрү

en: User
ky: Ажыглакчы

en: All
ky: Шупту

en: Table
ky: Таблица

en: ‹ previous
ky: ‹ мурнунда

en: next ›
ky: соонда ›

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »
