Webform2PDF (7.x-3.0-rc2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: View
cy: Gweld

en: key
cy: allwedd

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cy: Does dim cyflwyniadau i'r ffurf yma. Gweld y ffurf yma !url.

en: Paper size
cy: Maint papur

en: Page orientation
cy: Cyfeiriadedd tudalen
