Webform2PDF (7.x-3.0-rc2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: View
da: Vis

en: key
da: nøgle

en: E-mail settings
da: E-mail-indstillinger

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Webform
da: Webformular

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
da: Der er ingen resultater for denne formular. <a href="!url">Vis denne formular</a>.

en: Paper size
da: Papirstørrelse

en: Page orientation
da: Sideretning

en: Align left
da: Venstrejusteret

en: Align center
da: Centreret

en: Align right
da: Højrejusteret

en: @sid (draft)
da: @sid (kladde)
