Webform2PDF (7.x-3.0-rc2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: View
fi: Näytä

en: key
fi: avain

en: E-mail settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
fi: Tämän lomakkeen lähetyksiä ei ole. <a href="!url">Katso lomaketta</a>.

en: Align left
fi: Tasaa vasen reuna

en: Align center
fi: Keskitä

en: Align right
fi: Tasaa oikea reuna

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti

en: @sid (draft)
fi: @sid (keskeneräinen)
