Webform2PDF (7.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: E-mail settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
he: אין עדיין הגשות עבור טופס זה. <a href="!url">הצגת הטופס</a>.

en: Align left
he: יישור לשמאל

en: Align center
he: יישור למרכז

en: Align right
he: יישור לימין
