Webform2PDF (7.x-3.0-rc2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Legal
ja: 利用許諾

en: Save
ja: 保存

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: View
ja: ビュー

en: key
ja: キー

en: E-mail settings
ja: メールの設定

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ja: このフォームからはまだ送信されていません。<a href="!url">このフォームを表示</a>。

en: Align left
ja: 左揃え

en: Align center
ja: 中央寄せ

en: Align right
ja: 右揃え

en: @sid (draft)
ja: @sid (下書き)
