Webform2PDF (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Align left
bo: གཡོན་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align center
bo: དཀྱིལ་དུ་སྙོམ་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།
