Webform2PDF (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: View
ca: Mostra

en: key
ca: clau

en: E-mail settings
ca: Paràmetres del correu electrònic

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Letter
ca: Carta

en: Webform
ca: Formulari web

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ca: No hi ha trameses d'aquest formulari. <a href="!url">Visualitza aquest formulari</a>.

en: Align left
ca: Alinea a l'esquerra

en: Align center
ca: Alinea al centre

en: Align right
ca: Alinea a la dreta

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: @sid (draft)
ca: @sid (esborrany)
