Webform2PDF (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Save
it: Salva

en: Font Size
it: Dimensione carattere

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: View
it: Visualizza

en: key
it: chiave

en: E-mail settings
it: Impostazioni posta elettronica

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
it: Non ci sono inserimenti per questo form. <a href="!url">Visualizza questo form</a>.

en: Align left
it: Allineato a sinistra

en: Align center
it: Centrato

en: Align right
it: Allineato a destra

en: @sid (draft)
it: @sid (bozza)
