Webform2PDF (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: View
cs: Zobrazit

en: key
cs: klíč

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Page orientation
cs: Orientace stránky

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: @sid (draft)
cs: @sid (koncept)
