Webform2PDF (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Legal
nl: Juridisch

en: Save
nl: Opslaan

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: View
nl: Weergeven

en: key
nl: sleutel

en: E-mail settings
nl: E-mailinstellingen

en: Font Family
nl: Font familie

en: Webform
nl: Formulier

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
nl: Er zijn geen inzendingen voor dit webformulier beschikbaar. <a href="!url">Bekijk dit webformulier</a>.

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Page orientation
nl: Pagina oriëntatie

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Footer text
nl: Voettekst

en: @sid (draft)
nl: @sid (kladversie)
