Webform2PDF (7.x-3.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Legal
sv: Juridik

en: Save
sv: Spara

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: View
sv: Visa

en: key
sv: nyckel

en: E-mail settings
sv: Inställningar för e-post

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Letter
sv: Bokstav

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
sv: Det finns inga resultat för detta formulär. <a href="!url">Visa detta formulär</a>.

en: Paper size
sv: Pappersstorlek

en: Page orientation
sv: Sidorientering

en: Align left
sv: Vänsterjustera

en: Align center
sv: Centrera

en: Align right
sv: Högerjustera

en: @sid (draft)
sv: @sid (utkast)
