Webform2PDF (7.x-4.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: View
ar: عرض

en: E-mail settings
ar: اعدادات البريد الالكتروني

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ar: لا توجد إرسالات لهذه الاستمارة. <a href="!url">مشاهدة هذه الاستمارة</a>.

en: Paper size
ar: مقاس الورقة

en: Page orientation
ar: اتجاه الصفحة

en: Align left
ar: محاذاة يسار

en: Align center
ar: محاذاة بالمنتصف

en: Align right
ar: محاذاة يمين
