Webform2PDF (7.x-4.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Legal
vi: Điều khoản

en: Save
vi: Lưu

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: View
vi: Xem

en: key
vi: khóa

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Paper size
vi: Khổ giấy

en: Page orientation
vi: Hướng giấy

en: Align left
vi: Canh trái

en: Align center
vi: Canh giữa

en: Align right
vi: Canh phải

en: Generate PDF
vi: Chung
