Webform2PDF (7.x-4.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Legal
hu: Jogi nyilatkozat

en: Save
hu: Mentés

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Download PDF
hu: PDF letöltése

en: View
hu: Megtekintés

en: E-mail settings
hu: E-mail beállításai

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Letter
hu: Levél

en: Webform
hu: Űrlap

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
hu: Ebből az űrlapból még nem küldtek be egyet sem. <a href="!url">Az űrlap megtekintése</a>.

en: Paper size
hu: Papírméret

en: Page orientation
hu: Az oldal tájolása

en: Align left
hu: Balra zárt

en: Align center
hu: Középre zárt

en: Align right
hu: Jobbra zárt

en: Header text
hu: Fejléc szövege

en: @sid (draft)
hu: @sid (vázlat)

en: Replaced tokens using [submission:values:x] with [submission:values:x:withlabel].
hu: A [submission:values:x] vezérjelek lecserélve erre: [submission:values:x:withlabel].
