webform2sftp (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
