webform2sftp (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Weight
os: Уæз

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон
