webform2sftp (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Time
ml: സമയം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
