webform2sftp (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...
