Webform2Sugar (7.x-5.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Webform
nl: Formulier

en: Valid response recieved from SugarCRM<br /><br />Data posted : !posted<br /><br />Content of response (an empty response is a good thing!): !response
nl: Geldige reactie ontvangen van SugarCRM<br /><br />Gegevens geplaatst: !posted<br /><br />Inhoud van reactie (een lege reactie is juist goed!): !response

en: Failed to send request to !url response code was !code
nl: Het verzoek naar !url sturen is mislukt. De statuscode is !code

en: Integrates the Webform module with SugarCRM
nl: Integreert de Webform-module met SugarCRM

en: This webform is currently set to NOT send to sugarCRM.
nl: Dit webformulier is momenteel NIET ingesteld om gegevens te sturen naar SugarCRM.

en: Error trying to store settings in database
nl: Fout bij het opslaan van de instellingen in de database

en: Webform Field
nl: Webformveld

en: Sugar Field
nl: Sugarveld

en: Other Sugar Field (Custom Mapping)
nl: Ander Sugarveld (aangepaste verwijzing)

en: Sugar CRM Settings
nl: SugarCRM-instellingen

en: Send to SugarCRM
nl: Verzenden naar SugarCRM

en: SugarCRM URL
nl: SugarCRM-url

en: Enter the URL of your SugarCRM System (Ex: http://www.example.com/sugarcrm)
nl: Voer de URL van het SugarCRM-systeem in (Bijvoorbeeld: http://www.example.com/sugarcrm)

en: Default SugarCRM Campaign Id
nl: Standaard SugarCRM-campagne-ID

en: Enter the id of your SugarCRM Campaign (Ex: b93f96b1-0e52-eac7-cff1-4f0e1fcadc39)
nl: Voer de ID van de SugarCRM-campagne in (bijvoorbeeld: b93f96b1-0e52-eac7-cff1-4f0e1fcadc3)

en: Add Sugar CRM Mapping
nl: SugarCRM-verwijzing toevoegen
