Webform A/B Testing (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Active
eo: Aktiva

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Reports
eo: Raportoj
