Webform A/B Testing (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ
