Webform A/B Testing (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: إزالة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Active
ar: نشط

en: Percentage
ar: النسبة المئوية

en: Hits
ar: الطلبات

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Reports
ar: التقارير
