Webform A/B Testing (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Active
ka: აქტიური
