Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Options
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Hits
be: Хіты
