Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Hits
ca: Accessos
